субота, јун 29, 2013
петак, јун 28, 2013
четвртак, јун 27, 2013
субота, мај 04, 2013
пуцај на мурију, пуцај и победи!
Нема више зајебанције,само оштро,
т
ј ватрено (оружје).Доста су се смрадови опуштили, почело је да им звижди око главе,ваљда ће се и своје сијенке плашити једно вријеме.
Момак ,можда мало критичан за поједине ,,урачунљиве'' ,је исказао чист бунт, Хард кор! Догађај вуче на домаћу верзију Брејвика.Класично пуцање филма и конкретна дјела .
-ви ћете мене у творза да шаљете ? Па неће моћи . - тај неки стил
40 дана размишљаш и ишчекујеш да им покажеш пркос,да ти није ништа ,још нелети слуга режима што троши твоје паре као кец на десетку.Само је још он фалио.
Сигурно сјајан осјећај док ти представник власти клечи на кољена и моли за милост.А тек полиција и њихово лијегање по улици...доминација! Можда и вриједи робије.
Бабо издржи !
понедељак, април 01, 2013
ђукић весна јебе се ко бесна
Препорука нашим ,тобож, режисерима што имају можда и најгоре рекламе у свијету реклама да се опробају у првој домаћој сапуници !Главни јунак (ал у ствари није) би био мирослав иванишевић. Иде овако некако:
прва сцена м.и. на глисеру излази из луке Бари ,окружен кутијама са штекама малбора и лаки страјк цигара хита ка Монтенегру уз звукове лепе брене и драгане мирковић...кока колa малборо сузуки
сцена друга м.и. постаје министар трговине,добро му ишло са цигаретама ,ови га поставили виђели да је фукара ка они.Сад се за Италију иде само за гардеробу,чарапе до кољена што бљесну кад прекстиш ноге,гаће-ландраве,кошуље,одијела...трик мајице је већ узимао у Ариље.
Напредује м.и. ожени се ,дијете доби,цигари и даље се преносе ,има ту 'цркавицу' ,добро му...неучињело
сцена трећа ,враћа се у завичај,заустављено Цетиње ,стало од кад је он отишао,и данас стоји,непокретно...сријеће малу весну.Миц по миц уђе у њу,изађе проблем.Голем!
четврта : Укључују се споредни ликови .У кућу му се заговна ,жена шоув чини ,оће да среди амазонку са Цетиња,долази до напада испред вектре.Обрачун двије мирославове љубави.Заташкава инцидент м.и. посла љубавницу мало горе,по свијету.
сцена пет: Куја љута враћа се на мала врата спрема великог брата.Кулминација!м.и. пада под притиском даје оставку одлази из јавног живота.
крај: м.и. подлијеже притиску извршава самоубиство ,весна постаје прва цетињанка која се сликала за плејбој, згрће грне паре и пише књигу : ,,Кабинет блуда''
петак, март 29, 2013
четвртак, март 07, 2013
штрц
Шампиони и даље доминирају,обилно!Народ стандардно гута,срче,то је већ постала рутина,за разлику од на примјер ових мајстора свог заната.
Но нека неће још дуго, веле,никад нису били ближи поразу ,сад ће па'нут' на ове изборе,морају ,ада падају сад или никад...ада чуш.
-----------------------------------------------------
Уго Рафаел Чавез Фријас 1954-2013
Почивај у миру !
петак, фебруар 08, 2013
ОТПОР СТОКО вол2
После масу дуге паузе крећем(о) опет са активношћу, па ћемо се ћерат још!
врхове флаша попалише и ограду од гвожђа одвалише
добро дошли у Црну Гору посрану
Немо' те што замјерит,ал исто смо доста посрана држава,јер смо реално посран народ,а што би река' тамо неки паметни: ,,сваки народ има онакву власт какву заслужује''. Трпи се што коњи не би трпјели,а мало А не пуштисмо. Словенци ало,словенци! Чујеш ли ме? Е па они су чак изашли на улице и макли власт,то 'ест само што нису .Значи Словенци небитни,а ми чоче вееелики црногорци што...да ти не причам све што смо,нисмо,и како смо чињели, примамо плату од по 300 ,400 еура и по масну дебелу да не речем што у зицугу,и то што је писало неђе на зид: ,,Нека што нас јебу,него што још халтере навлачимо.'' ....хаварија!
Ове идиоте што нешто покушавају на муфте не могу смислит ,само треба поменут Никшић и то је све...Никшић !ни'шићани!,а тек су то копрофази каквих нема,ти мангупи ,тучараши.У какву они тек биједу западоше,од такозваног црногорског Манчестера,Болоње и којих све не градова европе непријатељске у једно сивило,у један дом револуције који одсликава цијели град и људе. Људе који рекоше не!Рекох и ја ,ево га почело је,кренуло у Никшић,пашће и у Подгорицу сутра,али мало сутра....зајеба их Драго....И НИКО НИШТА! Ни да га пљуне неко на улицу.Потез који би свуда,али баш свуда (доказано!) извео народ да обали власт и успио би ,но смо ми навикли изгледа на те крађе,па ће се народ побунит кад их не буде ?уфффффф ој Гаврило поново се роди...
субота, јул 07, 2012
понедељак, мај 21, 2012
Одупри се лудилу
А можеш и да се одупреш том лудилу,да кажеш да ниси хтио овакву државу ,да изађеш и бориш се за боље! 24-ог маја ми ћемо бити на улице ,викаћемо мило лопове ,јер није ти он чоче донио државу ,но је претворио у своју прћију да нас тресе из гаћа,али ми не дамо!Можда га не макнемо у четвртак ,ал оћемо једном.
Пријавите се на:
Постови (Atom)






